Wyniki

Kolejka 1 – 15 sierpnia
Hetman Dłużec 0-3 Ospel Wierbka 15 sierpnia, 17:00
Błysk Zederman 3-0 Olimpia Łobzów 15 sierpnia, 17:30
Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Strażak Przybysławice 15 sierpnia, 17:00
Centuria Chechło 1-2 Wielmożanka Wielmoża 15 sierpnia, 17:30
Bolesław Bukowno 1-0 Legion Bydlin 15 sierpnia, 17:00
Promień Przeginia 2-0 Spartak Charsznica 15 sierpnia, 17:00
Laskowianka Laski 2-1 Leśnik Gorenice 15 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszowiec 3-3 Orzeł Kwaśniów Górny 15 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 18-19 sierpnia
Ospel Wierbka 5-1 Orzeł Kwaśniów Górny 18 sierpnia, 11:00
Leśnik Gorenice 8-1 Unia Jaroszowiec 18 sierpnia, 17:30
Spartak Charsznica 2-2 Laskowianka Laski 19 sierpnia, 11:00
Legion Bydlin 1-2 Promień Przeginia 19 sierpnia, 17:00
Wielmożanka Wielmoża 2-2 Bolesław Bukowno 19 sierpnia, 11:00
Strażak Przybysławice 5-0 Centuria Chechło 19 sierpnia, 11:00
Olimpia Łobzów 0-0 Trzy Korony Żarnowiec 18 sierpnia, 17:30
Hetman Dłużec 5-2 Błysk Zederman 19 sierpnia, 16:00
Kolejka 3 – 25-26 sierpnia
Błysk Zederman 0-3 Ospel Wierbka 25 sierpnia, 17:00
Trzy Korony Żarnowiec 8-0 Hetman Dłużec 25 sierpnia, 17:00
Centuria Chechło 2-1 Olimpia Łobzów 26 sierpnia, 17:00
Bolesław Bukowno 3-1 Strażak Przybysławice 25 sierpnia, 17:00
Promień Przeginia 3-7 Wielmożanka Wielmoża 26 sierpnia, 16:00
Laskowianka Laski 0-2 Legion Bydlin 25 sierpnia, 11:30
Unia Jaroszowiec 2-2 Spartak Charsznica 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Kwaśniów Górny 0-5 Leśnik Gorenice 26 sierpnia, 13:00
Kolejka 4 – 1-2 września
Ospel Wierbka 0-0 Leśnik Gorenice 2 września, 16:00
Spartak Charsznica 4-2 Orzeł Kwaśniów Górny 2 września, 11:00
Legion Bydlin 3-1 Unia Jaroszowiec 2 września, 17:00
Wielmożanka Wielmoża 2-1 Laskowianka Laski 2 września, 11:00
Strażak Przybysławice 2-1 Promień Przeginia 2 września, 15:00
Olimpia Łobzów 1-2 Bolesław Bukowno 1 września, 17:00
Hetman Dłużec 3-1 Centuria Chechło 1 września, 17:00
Błysk Zederman 0-2 Trzy Korony Żarnowiec 1 września, 17:00
Kolejka 5 – 8-9 września
Trzy Korony Żarnowiec 0-1 Ospel Wierbka 9 września, 16:00
Centuria Chechło 4-1 Błysk Zederman 8 września, 17:00
Bolesław Bukowno 2-0 Hetman Dłużec 8 września, 16:30
Promień Przeginia 2-3 Olimpia Łobzów 8 września, 17:00
Laskowianka Laski 2-6 Strażak Przybysławice 8 września, 15:00
Unia Jaroszowiec 2-1 Wielmożanka Wielmoża 8 września, 16:00
Orzeł Kwaśniów Górny 1-6 Legion Bydlin 9 września, 13:00
Leśnik Gorenice 3-2 Spartak Charsznica 8 września, 14:00
Kolejka 6 – 15-16 września
Ospel Wierbka 5-1 Spartak Charsznica 15 września, 16:00
Legion Bydlin 2-0 Leśnik Gorenice 16 września, 16:00
Wielmożanka Wielmoża 2-0 Orzeł Kwaśniów Górny 16 września, 11:00
Strażak Przybysławice 10-1 Unia Jaroszowiec 16 września, 16:30
Olimpia Łobzów 3-3 Laskowianka Laski 12 września, 17:00
Hetman Dłużec 2-2 Promień Przeginia 15 września, 16:30
Błysk Zederman 0-2 Bolesław Bukowno 15 września, 16:30
Trzy Korony Żarnowiec 1-2 Centuria Chechło 15 września, 16:00
Kolejka 7 – 22-23 września
Centuria Chechło 0-0 Ospel Wierbka 22 września, 16:00
Bolesław Bukowno 1-0 Trzy Korony Żarnowiec 22 września, 16:00
Promień Przeginia 4-2 Błysk Zederman 23 września, 16:00
Laskowianka Laski 5-4 Hetman Dłużec 22 września, 16:00
Unia Jaroszowiec 5-2 Olimpia Łobzów 23 września, 16:00
Orzeł Kwaśniów Górny 0-3 Strażak Przybysławice 23 września, 16:00
Leśnik Gorenice 1-1 Wielmożanka Wielmoża 23 września, 16:00
Spartak Charsznica 0-3 Legion Bydlin 23 września, 11:00
Kolejka 8 – 29-30 września
Ospel Wierbka 1-2 Legion Bydlin 29 września, 16:00
Wielmożanka Wielmoża 3-1 Spartak Charsznica 30 września, 11:00
Strażak Przybysławice 1-0 Leśnik Gorenice 30 września, 16:00
Olimpia Łobzów 2-1 Orzeł Kwaśniów Górny 29 września, 16:00
Hetman Dłużec 3-3 Unia Jaroszowiec 29 września, 16:00
Błysk Zederman 1-2 Laskowianka Laski 29 września, 16:00
Trzy Korony Żarnowiec 0-0 Promień Przeginia 30 września, 16:00
Centuria Chechło 0-11 Bolesław Bukowno 29 września, 16:00
Kolejka 9 – 6-7 października
Bolesław Bukowno 2-3 Ospel Wierbka 6 października, 16:00
Promień Przeginia 2-1 Centuria Chechło 7 października, 11:00
Laskowianka Laski 0-1 Trzy Korony Żarnowiec 6 października, 16:00
Unia Jaroszowiec 1-2 Błysk Zederman 7 października, 16:00
Orzeł Kwaśniów Górny 1-2 Hetman Dłużec 7 października, 13:00
Leśnik Gorenice 2-0 Olimpia Łobzów 7 października, 16:00
Spartak Charsznica 0-1 Strażak Przybysławice 7 października, 11:00
Legion Bydlin 2-2 Wielmożanka Wielmoża 7 października, 15:00
Kolejka 10 – 13-14 października
Ospel Wierbka 3-2 Wielmożanka Wielmoża 14 października, 15:30
Strażak Przybysławice 3-3 Legion Bydlin 14 października, 15:30
Olimpia Łobzów 1-2 Spartak Charsznica 13 października, 15:30
Hetman Dłużec Leśnik Gorenice 14 października, 15:00
Błysk Zederman 2-2 Orzeł Kwaśniów Górny 14 października, 15:30
Trzy Korony Żarnowiec 4-2 Unia Jaroszowiec 13 października, 15:00
Centuria Chechło 3-0 Laskowianka Laski 13 października, 15:30
Bolesław Bukowno 3-0 Promień Przeginia 13 października, 15:30
Kolejka 11 – 20-21 października
Promień Przeginia Ospel Wierbka 20 października, 15:00
Laskowianka Laski Bolesław Bukowno 20 października, 15:00
Unia Jaroszowiec Centuria Chechło 21 października, 14:00
Orzeł Kwaśniów Górny Trzy Korony Żarnowiec 21 października, 11:00
Leśnik Gorenice Błysk Zederman 21 października, 15:00
Spartak Charsznica Hetman Dłużec 21 października, 11:00
Legion Bydlin Olimpia Łobzów 21 października, 15:00
Wielmożanka Wielmoża Strażak Przybysławice 21 października, 11:00
Kolejka 12 – 27-28 października
Ospel Wierbka Strażak Przybysławice 27 października, 14:30
Olimpia Łobzów Wielmożanka Wielmoża 27 października, 15:00
Hetman Dłużec Legion Bydlin 27 października, 15:00
Błysk Zederman Spartak Charsznica 27 października, 15:00
Trzy Korony Żarnowiec Leśnik Gorenice 27 października, 14:00
Centuria Chechło Orzeł Kwaśniów Górny 28 października, 15:00
Bolesław Bukowno Unia Jaroszowiec 27 października, 15:00
Promień Przeginia Laskowianka Laski 27 października, 11:00
Kolejka 13 – 3-4 listopada
Laskowianka Laski Ospel Wierbka 3 listopada, 14:00
Unia Jaroszowiec Promień Przeginia 4 listopada, 13:00
Orzeł Kwaśniów Górny Bolesław Bukowno 3 listopada, 14:00
Leśnik Gorenice Centuria Chechło 4 listopada, 14:00
Spartak Charsznica Trzy Korony Żarnowiec 4 listopada, 11:00
Legion Bydlin Błysk Zederman 4 listopada, 14:00
Wielmożanka Wielmoża Hetman Dłużec 4 listopada, 11:00
Strażak Przybysławice Olimpia Łobzów 4 listopada, 14:00
Kolejka 14 – 10-11 listopada
Ospel Wierbka Olimpia Łobzów 10 listopada, 14:00
Hetman Dłużec Strażak Przybysławice 10 listopada, 13:30
Błysk Zederman Wielmożanka Wielmoża 10 listopada, 13:30
Trzy Korony Żarnowiec Legion Bydlin 11 listopada, 13:00
Centuria Chechło Spartak Charsznica 10 listopada, 13:30
Bolesław Bukowno Leśnik Gorenice 10 listopada, 13:30
Promień Przeginia Orzeł Kwaśniów Górny 11 listopada, 13:30
Laskowianka Laski Unia Jaroszowiec 10 listopada, 13:30
Kolejka 15 – 17-18 listopada
Unia Jaroszowiec Ospel Wierbka 18 listopada, 11:00
Orzeł Kwaśniów Górny Laskowianka Laski 18 listopada, 13:30
Leśnik Gorenice Promień Przeginia 18 listopada, 13:00
Spartak Charsznica Bolesław Bukowno 18 listopada, 11:00
Legion Bydlin Centuria Chechło 18 listopada, 11:00
Wielmożanka Wielmoża Trzy Korony Żarnowiec 18 listopada, 11:00
Strażak Przybysławice Błysk Zederman 18 listopada, 13:30
Olimpia Łobzów Hetman Dłużec 17 listopada, 13:30
Kolejka 16
Ospel Wierbka Hetman Dłużec
Olimpia Łobzów Błysk Zederman
Strażak Przybysławice Trzy Korony Żarnowiec
Wielmożanka Wielmoża Centuria Chechło
Legion Bydlin Bolesław Bukowno
Spartak Charsznica Promień Przeginia
Leśnik Gorenice Laskowianka Laski
Orzeł Kwaśniów Górny Unia Jaroszowiec
Kolejka 17
Orzeł Kwaśniów Górny Ospel Wierbka
Unia Jaroszowiec Leśnik Gorenice
Laskowianka Laski Spartak Charsznica
Promień Przeginia Legion Bydlin
Bolesław Bukowno Wielmożanka Wielmoża
Centuria Chechło Strażak Przybysławice
Trzy Korony Żarnowiec Olimpia Łobzów
Błysk Zederman Hetman Dłużec
Kolejka 18
Ospel Wierbka Błysk Zederman
Hetman Dłużec Trzy Korony Żarnowiec
Olimpia Łobzów Centuria Chechło
Strażak Przybysławice Bolesław Bukowno
Wielmożanka Wielmoża Promień Przeginia
Legion Bydlin Laskowianka Laski
Spartak Charsznica Unia Jaroszowiec
Leśnik Gorenice Orzeł Kwaśniów Górny
Kolejka 19
Leśnik Gorenice Ospel Wierbka
Orzeł Kwaśniów Górny Spartak Charsznica
Unia Jaroszowiec Legion Bydlin
Laskowianka Laski Wielmożanka Wielmoża
Promień Przeginia Strażak Przybysławice
Bolesław Bukowno Olimpia Łobzów
Centuria Chechło Hetman Dłużec
Trzy Korony Żarnowiec Błysk Zederman
Kolejka 20
Ospel Wierbka Trzy Korony Żarnowiec
Błysk Zederman Centuria Chechło
Hetman Dłużec Bolesław Bukowno
Olimpia Łobzów Promień Przeginia
Strażak Przybysławice Laskowianka Laski
Wielmożanka Wielmoża Unia Jaroszowiec
Legion Bydlin Orzeł Kwaśniów Górny
Spartak Charsznica Leśnik Gorenice
Kolejka 21
Spartak Charsznica Ospel Wierbka
Leśnik Gorenice Legion Bydlin
Orzeł Kwaśniów Górny Wielmożanka Wielmoża
Unia Jaroszowiec Strażak Przybysławice
Laskowianka Laski Olimpia Łobzów
Promień Przeginia Hetman Dłużec
Bolesław Bukowno Błysk Zederman
Centuria Chechło Trzy Korony Żarnowiec
Kolejka 22
Ospel Wierbka Centuria Chechło
Trzy Korony Żarnowiec Bolesław Bukowno
Błysk Zederman Promień Przeginia
Hetman Dłużec Laskowianka Laski
Olimpia Łobzów Unia Jaroszowiec
Strażak Przybysławice Orzeł Kwaśniów Górny
Wielmożanka Wielmoża Leśnik Gorenice
Legion Bydlin Spartak Charsznica
Kolejka 23
Legion Bydlin Ospel Wierbka
Spartak Charsznica Wielmożanka Wielmoża
Leśnik Gorenice Strażak Przybysławice
Orzeł Kwaśniów Górny Olimpia Łobzów
Unia Jaroszowiec Hetman Dłużec
Laskowianka Laski Błysk Zederman
Promień Przeginia Trzy Korony Żarnowiec
Bolesław Bukowno Centuria Chechło
Kolejka 24
Ospel Wierbka Bolesław Bukowno
Centuria Chechło Promień Przeginia
Trzy Korony Żarnowiec Laskowianka Laski
Błysk Zederman Unia Jaroszowiec
Hetman Dłużec Orzeł Kwaśniów Górny
Olimpia Łobzów Leśnik Gorenice
Strażak Przybysławice Spartak Charsznica
Wielmożanka Wielmoża Legion Bydlin
Kolejka 25
Wielmożanka Wielmoża Ospel Wierbka
Legion Bydlin Strażak Przybysławice
Spartak Charsznica Olimpia Łobzów
Leśnik Gorenice Hetman Dłużec
Orzeł Kwaśniów Górny Błysk Zederman
Unia Jaroszowiec Trzy Korony Żarnowiec
Laskowianka Laski Centuria Chechło
Promień Przeginia Bolesław Bukowno
Kolejka 26
Ospel Wierbka Promień Przeginia
Bolesław Bukowno Laskowianka Laski
Centuria Chechło Unia Jaroszowiec
Trzy Korony Żarnowiec Orzeł Kwaśniów Górny
Błysk Zederman Leśnik Gorenice
Hetman Dłużec Spartak Charsznica
Olimpia Łobzów Legion Bydlin
Strażak Przybysławice Wielmożanka Wielmoża
Kolejka 27
Strażak Przybysławice Ospel Wierbka
Wielmożanka Wielmoża Olimpia Łobzów
Legion Bydlin Hetman Dłużec
Spartak Charsznica Błysk Zederman
Leśnik Gorenice Trzy Korony Żarnowiec
Orzeł Kwaśniów Górny Centuria Chechło
Unia Jaroszowiec Bolesław Bukowno
Laskowianka Laski Promień Przeginia
Kolejka 28
Ospel Wierbka Laskowianka Laski
Promień Przeginia Unia Jaroszowiec
Bolesław Bukowno Orzeł Kwaśniów Górny
Centuria Chechło Leśnik Gorenice
Trzy Korony Żarnowiec Spartak Charsznica
Błysk Zederman Legion Bydlin
Hetman Dłużec Wielmożanka Wielmoża
Olimpia Łobzów Strażak Przybysławice
Kolejka 29
Olimpia Łobzów Ospel Wierbka
Strażak Przybysławice Hetman Dłużec
Wielmożanka Wielmoża Błysk Zederman
Legion Bydlin Trzy Korony Żarnowiec
Spartak Charsznica Centuria Chechło
Leśnik Gorenice Bolesław Bukowno
Orzeł Kwaśniów Górny Promień Przeginia
Unia Jaroszowiec Laskowianka Laski
Kolejka 30
Ospel Wierbka Unia Jaroszowiec
Laskowianka Laski Orzeł Kwaśniów Górny
Promień Przeginia Leśnik Gorenice
Bolesław Bukowno Spartak Charsznica
Centuria Chechło Legion Bydlin
Trzy Korony Żarnowiec Wielmożanka Wielmoża
Błysk Zederman Strażak Przybysławice
Hetman Dłużec Olimpia Łobzów