Strona Główna / Aktualności / Dwa zwycięstwa „Legionu” Bydlin

Dwa zwycięstwa „Legionu” Bydlin

Drużyna „Legionu” Bydlin zajęła I miejsce w turnieju „Orlików” w Charsznicy. Młodzi piłkarze zwyciężyli także w meczu sparingowym z MKS „Skała”.

Turniej towarzyski „Orlików” odbył się 24 stycznia w Charsznicy. Uczestniczyło w nim osiem drużyn, w tym dwie z Bydlina (Legion I i Legion II).

Obie nasze drużyny zagrały bardzo dobrze. Chłopcy realizowali zadania taktyczne prawie w stu procentach, a zaangażowanie i walka była nie prawdopodobna. Okres treningowy został przepracowany wzorowo i teraz przychodzą efekty. Gratulacje dla trenera Karola Półtoraka za pracę jaką wkłada w treningi i za wiarę, jaką od początku przygody z „Legionem” Bydlin obdarzył tych chłopców – napisano na profilu facebook drużyny.

Kolejna wygrana Legionu Bydlin to sparing chłopców z roczników 2007 i 2008, który odbył się w hali w Skale. Tam „legion” zmierzył się z drużyną MKS „Skała”.

Wysoka wygrana, dobry mecz i kolejne doświadczenie tak krótko można podsumować ten kolejny występ naszych zawodników. To był super sparing, na którym mogliśmy przetestować nowe warianty ustawienia z poszczególnymi zawodnikami. A już w niedzielę 4 lutego kolejna grupa młodzików weźmie udział w turnieju Podokręgu Olkusz na hali MOSiR w Olkuszu – informuje „Legion” Bydlin.

 

http://www.gmina-klucze.pl/art,2107,dwa-zwyciestwa-legionu-bydlin

 

Powiększ zdjęcie

Powiększ zdjęcie

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

 

Powiększ zdjęcie

Powiększ zdjęcie

 

 

 

 

 

 

Sprawdź także

29.09.2018 godz 16.00 Ospel Wierbka – Legion Bydlin 1-2 (0-0)

Konfrontacja trzeciej drużyny z czwartą drużyną ubiegłego sezonu rozpoczęła się od świetnego strzału w bramkę …